Şimdi Teklif Alın

(CE, ISO 9001 – TSE) yeterlilik belgelerimiz ve yasal yönetmelikler esasıyla verdiğimiz tüm asansör hizmetlerimizle beşyüz den fazla referansa ulaştık.

Asansör Bakımı ve Onarımı

asansor-bakim-onarim-hizmeti-sunan-teknisyen

Asansör Bakımı ve Onarımı

Sürekli bakımı yapılmış bir asansör ömür boyu güvenle çalışır […]

Asansör Bakımı ve OnarımıBakımlı bir asansör ömür boyu güvenle çalışır

Asansör bakımı ve onarımı hizmetleri zamanında yapılmış, yasal mevzuatları yerine getirilmiş, yıllık kontrolleri düzenli olarak yapılmış asansörler GÜVENLİ asansörlerdir.

ASELKA Asansör olarak aylık periyodik bakım hizmetini yönetmeliklere uygun olarak yerine getirmekteyiz. Bakım sözleşmesi için gerekli ve yeterli belgelere sahip firma özelliği taşımaktayız. Uzman ve tam donanımlı, tecrübeli ekibi ve mühendisleri ve sağlam altyapısı ile asansör bakımı ve onarımı hizmetleri vermekteyiz.

Periyodik kontroller esas olarak, bakımların güvenli yapılmasını ve asansörün güvenliğinin devam edip etmediğinin kontrolüdür. 

Bakım ve Onarım Hizmetini Nasıl Yaparız?Düzenli bakım, onarım gerektirmez

Aselka Asansör, en iyi asansör bakımı ve onarımı yapan şirketlerinden birisidir. Her türlü asansörün bakımını ve onarımını yapıyoruz. Ekibimiz, iyi eğitim almış ve yüksek deneyime sahip Mühendis, Teknisyenler ve kalifiye asistanlardan oluşmaktadır. Ayrıca, tüm büyük asansör markalarına tamamen aşinadırlar. Önemlisi, ekibimiz asansör güvenliği konusunda uzmandır. 2 tür bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz:

Önleyici Bakımı:

Düzeltici Bakımı: Aynı şekilde, Aselka Asansör arıza durumunda anında müdahale edebilir, gerekli onarımları ve parçaları belirleyip asansör ekipmanını en uygun sürede tekrar çalışır duruma getirir.

asansör bakım ve onarım hizmeti yapan teknisyen

En özel Bakım ve Onarım hizmetlerimiz

Gelişen asansör teknolojilerini yakın takip ederek bilgi sistemlerine odaklanmaya devam ediyoruz. Böylece müşterimize daha iyi destek sunuyoruz.

TSE Başkanının MesajıTSE Başkanının Mesajı

Değerli Paydaşımız, Kuruluşunuz, TSE sertifikaları ile standartlara uygunluğunu ve kalitesini belgeleyerek “Benim ürünüm kaliteli ve güvenlidir” mesajını hedef kitlelerine aktarıyor. Kaliteli üretim yaptığınızı ve hizmet sunduğunuzu, müşteri memnuniyetine önem verdiğinizi, çevreye duyarlı üretim yaptığınızı, önce insan deyip, iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutmaya devam ettiğinizi TSE sertifikalarıyla tescillediğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlerle birlikte oluşturduğumuz güçlü iş birliği ve birlikteliğin yeni alanlarda artarak devam edeceğine, yeni başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

Mahmut Sami Şahin
TSE Başkanı