Şimdi Teklif Alın

(CE, ISO 9001 – TSE) yeterlilik belgelerimiz ve yasal yönetmelikler esasıyla verdiğimiz tüm asansör hizmetlerimizle beşyüz den fazla referansa ulaştık.

Asansör Bakım ve Onarım

Asansör Bakım ve OnarımBakımlı bir asansör ömür boyu güvenle çalışır

Asansör bakım ve onarım hizmetleri zamanında yapılmış, yasal mevzuatları yerine getirilmiş, yıllık kontrolleri düzenli olarak yapılmış asansörler GÜVENLİ asansörlerdir.

ASELKA Asansör olarak aylık periyodik bakım hizmetini yönetmeliklere uygun olarak yerine getirmekteyiz. Bakım sözleşmesi için gerekli ve yeterli belgelere sahip firma özelliği taşımaktayız. Uzman ve tam donanımlı, tecrübeli ekibi ve mühendisleri ve sağlam altyapısı ile sizlere uygun fiyat anlayışı ile bakım hizmeti vermekteyiz.

Periyodik kontroller esas olarak, bakımların güvenli yapılmasını ve asansörün güvenliğinin devam edip etmediğinin kontrolüdür. 

Asansör Bakım ve Onarım Hizmetini Nasıl YaparızDüzenli bakım, onarım gerektirmez

ASELKA Asansör en iyi asansör bakım ve onarım şirketlerinden biridir. Bu yüzden her türlü asansörün bakımını ve onarımını yapıyoruz. Ekibimiz, iyi eğitim almış ve yüksek deneyime sahip mühendis, teknisyenler ve kalifiye asistanlardan oluşmaktadır. 

Ayrıca, ekibimiz asansör güvenliği konusunda uzmandır ve tüm büyük asansör markalarına aşinadır. 2 tür bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz:

Önleyici Bakım:

Düzeltici Bakım: Aynı şekilde, ASELKA Asansör arıza durumunda anında müdahale edebilir. Gerekli onarımları ve parçaları belirleyip asansör ekipmanını en uygun sürede tekrar çalışır duruma getirir.

En özel Bakım ve Onarım hizmetlerimiz

asansör bakım ve onarım hizmeti yapan teknisyen

Gelişen asansör teknolojilerini yakın takip ederek bilgi sistemlerine odaklanmaya devam ediyoruz. Böylece müşterilerimize daha kaliteli destekler sunuyoruz.

TSE Başkanının MesajıTSE Başkanının Mesajı

Değerli Paydaşımız, Kuruluşunuz, TSE sertifikaları ile standartlara uygunluğunu ve kalitesini belgeleyerek “Benim ürünüm kaliteli ve güvenlidir” mesajını hedef kitlelerine aktarıyor. Kaliteli üretim yaptığınızı ve hizmet sunduğunuzu, müşteri memnuniyetine önem verdiğinizi, çevreye duyarlı üretim yaptığınızı, önce insan deyip, iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutmaya devam ettiğinizi TSE sertifikalarıyla tescillediğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlerle birlikte oluşturduğumuz güçlü iş birliği ve birlikteliğin yeni alanlarda artarak devam edeceğine, yeni başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

Mahmut Sami Şahin
TSE Başkanı