Şimdi Teklif Alın

(CE, ISO 9001 – TSE) yeterlilik belgelerimiz ve yasal yönetmelikler esasıyla verdiğimiz tüm asansör hizmetlerimizle beşyüz den fazla referansa ulaştık.

Villa Asansörleri

Villa AsansörleriVillanızda merdivenden kurtarıyoruz

Villa asansörleri olmadığında, sık sık merdiven inip çıkmak hem zor hem de tehlikeli ve nahoş olabilir. Özellikle ileri yaştaki kişiler, bebek veya küçük çocuklara bakan kişiler için. Aynı zamanda sağlık sorunu olan kişiler için de durum dayanılmaz hale gelebilir.  Ayrıca, zamanda bazı durumlarda çok önemli zaman kayıplarına neden olabilir. Önemli bu tür nedenlerle villa asansörleri öncelikli bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Villa asansörü, konutun içinde hızlı, rahat, sağlıklı ve konforlu hareket etme problemlerini başarıyla çözer. Yapının içine veya dışına etkileyici tasarımlı olarak monte edilebilir.

Aselka Asansör Mühendislik yetkinliği ve dinamizmiyle villanıza etkileyici tasarımlarla ve yeni teknolojilerle yeni bir asansör kurabiliriz.

FaydalarVillada sağlık, güvenlik, konfor, yatırım ve zaman tasarrufu

Villa asansörlerinin hız ve yük kapasitesi gereksinimleri azdır, modellerin kullanımı ve bakımı kolaydır. Bunun yanında makine dairesinin olmaması, asansörün güvenli, estetik ve ucuz fiyatlı oluşundan dolayı tercih edilmektedir. Diğer faydaları ise;

villa içine kurulmuş bir villa-asansörü

En özel Villa Asansörü çözümlerimiz