Şimdi Teklif Alın

(CE, ISO 9001 – TSE) yeterlilik belgelerimiz ve yasal yönetmelikler esasıyla verdiğimiz tüm asansör hizmetlerimizle beşyüz den fazla referansa ulaştık.

Makine Dairesiz Asansörler

Makine Dairesiz AsansörlerMakine dairesinden kurtarıyoruz

Makine dairesiz asansörler kullanım amaçlarından en önemlisi, makine dairelerin bina üzerinde belli bir yer kaplamasıdır. Bu yüzden de makine daireleri bina estetiğini bozmasının yanında, binaların kullanım alanlarını kısıtlamaktadır. 

Ek olarak, gelişen teknolojik işlevler ile uyumu nedeniyle günümüzde makine dairesiz asansörlerin montajı yaygınlaşmaktadır. Sisteminin yüksek güvenilirliği ve lüks konfigürasyonu, onu çeşitli üst düzey ofis binaları, oteller, hastaneler, sergi merkezleri, modaya uygun yerleşim bölgeleri vb. için çok uygundur.

ÖzelliklerBina estetiğine yüksek performans katıyoruz

Makine dairesiz asansörler de makine odası, tahrik kabini ve kontrol kabini asansör boşluğunun üst kısmına monte edilir ve özel bir makine dairesi gerektirmez. Geleneksel asansöre göre güzel görünümü açısından büyük bir avantaja sahiptir. Yeşili ve çevreyi korumaya katkısı vardır. Diğer özellikleri ise;

En özel Makine Dairesiz Asansör çözümlerimiz