Şimdi Teklif Alın

(CE, ISO 9001 – TSE) yeterlilik belgelerimiz ve yasal yönetmelikler esasıyla verdiğimiz tüm asansör hizmetlerimizle beşyüz den fazla referansa ulaştık.

Yürüyen Merdiven ve Bant Sistemleri

Yürüyen Bant SistemleriHareketli otomatik kaldırım

Yürüyen Merdiven ve Bant Sistemleri şehir ve büyük metropollerin önemli unsurlarıdır. Yürüyen bant sistemlerinin yürüyen merdivenler ile arasında fark 0° düz zeminli olmasıdır. Süpermarket, metro, kamu binası, havaalanı, sergi merkezi vb. gibi toplu trafik ve ulaşım durumlarında kullanılır. Fakat yürüyen bant tek başına ulaşım sorunlarını çözmez.

Aynı zamanda; uzun mesafeli yürüyüş ve bagaj taşıma, bebek arabası, alışveriş arabası, engelli araç vb. o esnada asansörlerde iniş çıkışlar için kendilerini düz zeminde yürüyormuş kadar rahat hissediyorlar. Bu yüzden 0° yürüyen bant sistemleri insanların konforlu ulaşımı sağlamak için önemli ihtiyaç haline gelmiştir.

Yürüyen Merdiven SistemleriAsansör kurulamıyorsa Yürüyen Merdiven kurulur

Yürüyen merdiven sistemleri temelde eğim açılı uzun taşıma bantlarıdır. Yürüyen bant sistemleri ile arasında fark ise eğim açılı olmasıdır. Yaya trafiğini asansörün kullanılamayacağı yerlere taşımak için yürüyen merdivenler kurulur.

İç ve dış mekan yürüyen merdivenler zarif tasarımı, alışveriş merkezleri, metrolar, oteller, mağazalar, hava limanları, kongre merkezleri, stadyumlar, bankalar ve ofis binaları gibi büyük yapı ve mekanlara estetik bir dokunuş sağlıyor. Bu yüzden mevcut bina mimarisini daha etkileyici hale getiriyor.

Yürüyen Merdiven ve Bant Sistemleri günümüz şehir yaşamının vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir.

En özel Yürüyen Merdiven çözümlerimiz