Şimdi Teklif Alın

(CE, ISO 9001 – TSE) yeterlilik belgelerimiz ve yasal yönetmelikler esasıyla verdiğimiz tüm asansör hizmetlerimizle beşyüz den fazla referansa ulaştık.

Monşarj ve Servis Asansörleri

Monşarj ve Servis Asansörleri Verim artıran pratik servisler

Monşarj ve Servis Asansörleri genelde otel, turistik tesis, okul, hastane, restoran ve villalarda kullanılır. Bu mekanlarda mutfaktan yemek yenen kata tabak bardak tepsi taşınmasında kullanılır. Bunun yanında, bankalar ve işyerlerinde de bu asansörlerin kullanımı artmaktadır.

ASELKA Asansör olarak monşarj ve servis asansörlerini tesis ettiğimiz tüm mutfaklarda yemekler mutfaktan masaya gelene dek her zaman sıcak kaldığı gibi tabaklar kırılmadan, kadehler dökülmeden ve toza maruz kalmadan yerlerine ulaşır. Bu sebepler bir işletme için verimlilik ve imaj kaynaklı kâr demektir.

ÖzelliklerKolay ve ucuz kurulum

Monşarj ve servis asansörleri, döşemede açılan boşluğun içine kurulan bir konstrüksiyon ile beraber tesis edilir. Servis asansörler hijyenik olmak zorunda oldukları için paslanmaz çelik kabin ve kapılar tercih edilir. 

Monşarj ve servis asansörlerini küçük tip yük asansörleri olarak ta düşünebiliriz. Servis asansörleri 40 kg’dan 250 kg’a kadar farklı kapasitelere sahiptir. Bu tür asansörler genelde giyotin tipte kapılıdırlar. Giyotin kapılar basit bir hareketle açılıp kapanması sayesinde kullanıcıya büyük kolaylık sağlar. Bunun yanında, yarı otomatik kapılar gibi açıldıklarında yer de işgal etmezler.

En özel Monşarj ve Servis Asansörü çözümlerimiz