Şimdi Teklif Alın

(CE, ISO 9001 – TSE) yeterlilik belgelerimiz ve yasal yönetmelikler esasıyla verdiğimiz tüm asansör hizmetlerimizle beşyüz den fazla referansa ulaştık.

İnsan Asansörleri

İnsan AsansörleriTek bir butona dokunmakla başka kata taşıyoruz

İnsan asansörleri, binlerce kişiyi butonuna dokundukları katlara ulaştırıyor. Yüksek katlı binalar hızla artan nüfusa paralel olarak sayıları da aynı hızla artıyor. Bu yüzden asansörler çalıştıkları yüksek katlı yapıların en önemli tesisleridir.

İnsan asansörlerimizi alçak, orta ve yüksek katlı binalarınızda yaşayanları ve ziyaretçileri güvenli, hızlı ve konforlu bir şekilde taşımak için monte ediyoruz.

Projelendirme safhasından montaj aşamasının sonuna kadar tüm kademeler, uzman ekiplerimiz tarafından kontrol edilir. Böylece kullanıcıya en uygun hale getirilir.

ÖzelliklerGüvenli, hızlı ve konforlu

İnsan asansörleri, binaların projelendirilmesi aşamasında yapılan trafik hesaplarına ve avan projelerine uygun olarak monte edilir. 4 kişiden 21 kişiye kadar kapasiteye sahiptirler. İnsan asansörlerinin hızları, binanın yüksekliğine göre değişkenlik göstererek 0,63 m/sn den 2.5 m/sn ye kadar çıkar.

Farklı bina tiplerinde mükemmel kullanım imkanı sunan son teknolojilerle donatılmış insan asansörlerimiz önemli özellikler sunuyor.

insan asansörü ile kat ulaşımı yapmakta olan bir kişi

En özel İnsan Asansörü çözümlerimiz