Şimdi Teklif Alın

(CE, ISO 9001 – TSE) yeterlilik belgelerimiz ve yasal yönetmelikler esasıyla verdiğimiz tüm asansör hizmetlerimizle beşyüz den fazla referansa ulaştık.

Hakkımızda

Hakkımızda2007'den beri yükseklere çıkarıyoruz

ASELKA Mühendislik Asansör, kaliteli hizmet ve zaman konusunda çok duyarlıdır. Müşteri memnuniyetini esas almamız müşterilerimizin hakkımızda olumlu izlenimler edinmelerini sağlamıştır. Sektörümüzde yaşanan gelişmeleri çok yakından takip ederek personelimize düzenli aralıklarla mesleki eğitim vermekteyiz.

Yıllardır birlikte çalışan ve üreten alanında uzman mühendisleri, teknikerleri, büro yönetmenleri ve deneyimli ustaları ile geniş ve uyumlu bir ekibe sahibiz. Firmamız olarak beş yüzden fazla projeyi tam zamanında bitirmiş olmanın gururuna sahibiz.

Firmamız, montajdan bakıma kadar (CE, ISO 9001 – TSE) yeterlilik belgesine sahip olup, beşyüz den fazla referansa sahiptir. Her geçen gün giderek büyüyen ASELKA Mühendislik Asansör, her bakımdan kaliteyi ve can güvenliğini esas alarak müşterilerini memnun etmeyi temel ilke edindik.

Vizyonumuz

Sürekli gelişen asansör sektöründe, yeni teknolojik yeniliklerle müşterilerimizin beklentilerini karşılayan kaliteli hizmetleri artırmak çabasındayız.

Müşterilerine ve çalışanlarına değer katarak hakkımızda memnuniyetlerini sağlıyoruz. Bunun yanında çevre bilinci hassasiyeti ile topluma faydalı, lider kuruluşlardan biri olmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Geniş hizmet yelpazesi ile sunduğumuz asansör hizmetlerini ve çözümlerini kaliteden ve emniyetten ödün vermiyoruz. Hizmetlerimizi müşterilerimizin bütçelerine uygun bir şekilde sunuyoruz.

Projelerimizi yasal yönetmeliklere uyarak ve etik değerleri önemseyerek tamamlıyoruz. Bu yüzden de müşterilerimizin hakkımızda çok olumlu izlenimler edinmelerini sağlıyoruz

DeğerlerimizDeğerlerimizle değer katıyoruz

İnsanlara güvenli ve konforlu yolculuk imkanı sunduğumuzda, hayatlar kolaylaşır. Topluma, ekonomiye ve hayata değer katmak bizi de, müşterilerimiz de değerli kılar.

İnsanı ve yaptığımız işi seviyoruz: İnsanları ve yaptığımız işi seviyor, önemsiyoruz. Yaptığımız işe aşkla bağlıyız, bu da bize yüksek enerji ve motivasyon sağlıyor.

Güvenlik ve Sağlığı Ön Planda Tutuyoruz: Kendimize verdiğimiz önem kadar müşterilerimizin ve asansörlerimizi kullananların güvenliğine ve sağlığına önem veriyoruz.

Güvenilirlik Vazgeçilmezimiz: Dürüstlük ve zamana karşı duyarlılık kavramını en önemli kurumsal değerlerimizden biri olarak görüyoruz. Ayrıca her alanda kendi hakkımızda özeleştirimizi yaparak hizmet kalitemizi sürekli yükseltiyor, güvenliğinizi güvenceye alıyoruz.

Çevreye Duyarlıyız: Montajını yaptığımız her asansöre karşılık bir ağaç dikiyoruz. Sosyal sorumluluk ve kültürel destek gibi önemli konularda aldığımız insiyatifler, bunun en net göstergesidir..

Kalite PolitikamızKalite politikalarımız temel taşlarımızdır

TSE Başkanının MesajıTSE Başkanının Mesajı

Değerli Paydaşımız, Kuruluşunuz, TSE sertifikaları ile standartlara uygunluğunu ve kalitesini belgeleyerek “Benim ürünüm kaliteli ve güvenlidir” mesajını hedef kitlelerine aktarıyor. Kaliteli üretim yaptığınızı ve hizmet sunduğunuzu, müşteri memnuniyetine önem verdiğinizi, çevreye duyarlı üretim yaptığınızı, önce insan deyip, iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutmaya devam ettiğinizi TSE sertifikalarıyla tescillediğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlerle birlikte oluşturduğumuz güçlü iş birliği ve birlikteliğin yeni alanlarda artarak devam edeceğine, yeni başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

Mahmut Sami Şahin
TSE Başkanı