Şimdi Teklif Alın

(CE, ISO 9001 – TSE) yeterlilik belgelerimiz ve yasal yönetmelikler esasıyla verdiğimiz tüm asansör hizmetlerimizle beşyüz den fazla referansa ulaştık.

Referanslar

0 +
Mutlu müşterilerimiz
0 +
Tamamlanmış projeler

ReferanslarReferans bilgileri

Referanslar olarak, 500+ projeyi zamanında bitirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Yıllardır birlikte çalışan ve üreten alanında uzman mühendislerimiz, teknikerlerimiz, büro yönetmenlerimiz ve deneyimli ustalarımız ile geniş ve uyumlu bir ekibe sahibiz. 

KVKK gereğince firmamız Aselka Asansör Mühendislik detaylı referanslar bilgilerini veremiyoruz. Çok sayıda kamu kurumları, sektör firmaları, fabrikalar, hastaneler, iş merkezleri, villalar, site ve apartmanlar v.b gibi çeşitli küçük ve büyük asansör projelerine başarı ile imza attık. Firmamızdan teklif istenilmesi halinde tamamlanmış ve devam eden projelere ilişkin referanslarımız detaylı şekilde tarafınıza sunacağız.

TSE Başkanının MesajıTSE Başkanının Mesajı

Değerli Paydaşımız, Kuruluşunuz, TSE sertifikaları ile standartlara uygunluğunu ve kalitesini belgeleyerek “Benim ürünüm kaliteli ve güvenlidir” mesajını hedef kitlelerine aktarıyor. Kaliteli üretim yaptığınızı ve hizmet sunduğunuzu, müşteri memnuniyetine önem verdiğinizi, çevreye duyarlı üretim yaptığınızı, önce insan deyip, iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutmaya devam ettiğinizi TSE sertifikalarıyla tescillediğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlerle birlikte oluşturduğumuz güçlü iş birliği ve birlikteliğin yeni alanlarda artarak devam edeceğine, yeni başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

Mahmut Sami Şahin
TSE Başkanı

ReferanslarFirmamıza güvenen bir kısım müşterilerimiz