Şimdi Teklif Alın

(CE, ISO 9001 – TSE) yeterlilik belgelerimiz ve yasal yönetmelikler esasıyla verdiğimiz tüm asansör hizmetlerimizle beşyüz den fazla referansa ulaştık.

Araç Asansörleri

Araç AsansörleriAracınızı görünmez yapıyoruz

Araç asansörleri ister garajınızdaki depolama alanını artırmak, ister o uzun kış günlerinde bir yazlık araç depolamak isteyin, garajınızı yeniden tasarlamak için harika bir yol sağlar.

Bir araç asansörü herhangi bir alanınızı optimize eder. Bu nedenle garajınızın çok küçük olduğundan endişe etmeyin. 2.5 ton ile 8 ton arasında taşıma kapasitesine sahiptirler. Araç asansörleri yüksek teknoloji içerir. Böylece kişilerin araçlarından inmeden tek bir buton dokunması ile kata ulaşmasına olanak sağlamakta.

Kuyu kurulumu için tasarlanan bir araç yolu asansörü, bir aracın garaj yolunuzun yüzeyinin altına inmesine, diğerinin ise üstüne park etmesine izin verir. Yenilikçi mühendisliğimiz sayesinde üst platform, asansörünüzü neredeyse görünmez hale getirerek garaj yoluna uyacak şekilde tasarlanabilir.

FaydalarGaraj alanınızı optimize ediyoruz

Hidrolik araç asansörü işletme ve konutlara büyük fayda sağlayan bir sistemdir. Araçların kolay ve düzenli bir şekilde dizilmesiyle otopark ihtiyacını en aza indirmektedir.

İnsan eli ile çıkarılması mümkün olmayan yüksekliklere araçları kolay ve hızlı bir şekilde çıkarmaktadır.

araç asansörünün çalışmasını gösteren görsel

En özel Araç Asansörü çözümlerimiz