Şimdi Teklif Alın

(CE, ISO 9001 – TSE) yeterlilik belgelerimiz ve yasal yönetmelikler esasıyla verdiğimiz tüm asansör hizmetlerimizle beşyüz den fazla referansa ulaştık.

Yük Asansörleri

Yük Asansörleriİdeal yük transferi

Yük asansörleri ile tesis edilen binanın en zor şartlarına göre tasarlanır. Bu nedenle 500 kg’dan 10.000 kg’a kadar çeşitli kapasitelerde üretilir. Tahrik düzeni ise, makineli veya hidroliktir. Fabrika, depo ya da otoparklarda kullanılmak üzere tesis edilen yük asansörü ağır ortam şartlarında başarıyla çalışır.

Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikte binalarda hidrolik çözümleri ile hem konforlu bir seyir yaşayabilir hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kapı tipleri ihtiyaca özel olarak, istenilen temiz açıklığı ve yüksekliği sağlayacak şekilde, yarı otomatik çift kanatlı veya tam otomatik olarak kullanılmaktadır.

Fayda ve Özellikler500 kg ile 10.000 kg arası kadar yük kaldırma kapasitesi

Yük asansörleri fabrikalarda, depolarda, AVM’lerde ve lojistik merkezlerde vb. yük transferi için ideal bir seçenektir. Ayrıca, evlerin katları arasında malzeme taşımak için ve mutfaklarda da kullanılır. Özel boyutlarda ve performanslarla da üretilebilir.

En özel Yük Asansörü çözümlerimiz