Şimdi Teklif Alın

(CE, ISO 9001 – TSE) yeterlilik belgelerimiz ve yasal yönetmelikler esasıyla verdiğimiz tüm asansör hizmetlerimizle beşyüz den fazla referansa ulaştık.

Gizlilik Bildirimi

Gizlilik BildirimiGizlilik Bildirimi

Aselka Mühendislik Asansör İnşaat Ticaret LTD. ŞTİ., ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve sair kişisel verilerinizi (Bundan sonra “Kişisel Bilgiler” olarak anılacaktır.) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Aselka Mühendislik Asansör İnşaat Ticaret LTD. ŞTİ. veya bağlı şirketleri, Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır: Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek, satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.

Aselka Mühendislik Asansör İnşaat Ticaret LTD. ŞTİ. yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcileri erişebilirler. Aselka Mühendislik Asansör İnşaat Ticaret LTD. ŞTİ., Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.), web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Aselka Mühendislik Asansör İnşaat Ticaret LTD. ŞTİ. ne aittir.

Aselka Mühendislik Asansör İnşaat Ticaret LTD. ŞTİ., web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez. Bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.