Şimdi Teklif Alın

(CE, ISO 9001 – TSE) yeterlilik belgelerimiz ve yasal yönetmelikler esasıyla verdiğimiz tüm asansör hizmetlerimizle beşyüz den fazla referansa ulaştık.

Panoramik Asansörler

Panoramik AsansörlerManzara keyifli kat ulaşımı 

Panoramik asansörler açık havada, alışveriş merkezlerinde, tren istasyonlarında vb. başarıyla monte edilebilmektedir. Panoramik asansörün en büyük özelliği yan ve arka cephelerinin tamamen kırılmaz camdan üretilmesidir.

Cazip tasarımları, müşteri ve kullanıcıların kullanım keyfini eşsiz bir şekilde birleştiren özel bir çözümdür. Bununla birlikte, asansörler görsellik açısından asansör tasarımından elde edebileceğinizin en iyisidir. Panoramik asansör sadece katlar arası ulaşım aracı değil aynı zamanda bina mimarisinin de ana unsurudur. Sahip olmak için iletişime geçiniz.

Avantaj ve ÖzelliklerMimariyi, Panoramik Asansörler ile modernleştiriyoruz

Panoramik asansörler, çok katlı binalarda kat ulaşımı için elektrik motoruyla çalışır. Bununla beraber kutu benzeri bir bölmeyle donatılmış dikey bir asansördür. Dahası, kuyu duvarı ve kabin duvarı bir veya birkaç tarafı şeffaf malzemeden üretilmiştir. Böylece yolcular asansöre bindiklerinde kabin dışındaki manzarayı keyifle izleyebilirler.

Ayrıca, bina mimarisine uygun olarak tahrik düzeni elektrik ve hidrolik yapılabilmektedir. Panoramik asansörlerimiz 4 kişiden 21 kişiye kadar çeşitli kapasite ve 0,63 m/sn hızdan 2,5 m/sn hıza kadar çıkabilen özelliklere sahiptirler. Bu tip asansörlerin avantajları şunlardır:

modern bir avm iş merkezi içindeki panoramik asansör

En özel Panoramik Asansör Çözümlerimiz