Şimdi Teklif Alın

(CE, ISO 9001 – TSE) yeterlilik belgelerimiz ve yasal yönetmelikler esasıyla verdiğimiz tüm asansör hizmetlerimizle beşyüz den fazla referansa ulaştık.

Asansör Modernizasyon

asansor-modernizasyon-hizmetleri-gorsel

Asansör Modernizasyon

Sürekli ihtiyaç haline gelen bıktırıcı onarım hizmetlerinden kurtarıyoruz […]

Asansör ModernizasyonSürekli onarım, emniyet riskinden ve yüksek enerji faturalarına elveda

Asansör modernizasyon o kadar önemlidir ki; asansör ziyaretçileri binalara girdiklerinde asansörler ilk izlenimleri oluyor. Modern tasarım ve kaliteli ürünler yapının sahibinin prestijini ve imajını artırmaktadır. Asansörünüzdeki yıpranmış, eskimiş bazı bölümleri estetik iyileştirme işlemi yapılarak yeni görünüm kazandırmak mümkündür.

Kabin görünümünü değiştirmek tek başına yetersizdir. Çünkü asansör ulaşım aracıdır ve sistemin güvenli olması da gerekir. Özellikle asansör belirli bir yaşın üzerindeyse yeni standart ve yönetmeliklerle asansör sisteminin tamamen yenilenerek modernize edilmesi gerekir. Arıza sıklığının artması ve özellikle 10-15 yılın üzerindeyse asansör modernizasyon zamanı gelmiştir.

Özel Aselka ModernizasyonModernizasyonu nasıl yaparız?

ASELKA Asansör her marka ve her türden asansörün modernizasyonunu özel tasarım, zengin çeşit ve güncel teknolojilerle uygun ekonomik koşullarda 3 yıl garantili olarak gerçekleştirir.

Asansör modernizasyonu ve bakımı hayati bir iştir, Aselka uzmanlığına bırakın!

asansör modernizasyonunu ifade eden modern bir asansör

En özel Asansör Modernizasyonu çözümlerimiz

Asansör Modernizasyon öncesi ve sonrası örnekler