Şimdi Teklif Alın

(CE, ISO 9001 – TSE) yeterlilik belgelerimiz ve yasal yönetmelikler esasıyla verdiğimiz tüm asansör hizmetlerimizle beşyüz den fazla referansa ulaştık.

Asansörsüz Binaya Asansör

eski-apartmana-montajlanmis-asansor

Asansörsüz Binaya Asansör

Binanızda asansörünüz yok ise, binanızın yapısına, projesine göre mimari […]

Asansörsüz Binalara AsansörBinanız eski ise dert yok, yeni bir asansör kurmak mümkün

Asansörsüz binaya asansör montajı günümüzde asansörün fazla kullanılması ile önemli ihtiyaç haline gelmiştir. Binanızda asansör yok ise, binanıza gelen ziyaretçileriniz olumsuz izlenim edinebilirler. Tabi ki bu durum bina içerisinde yaşayanlar için de olumsuz bir durumdur. Bu yüzden asansörsüz binaya yeni bir asansör kurmak oldukça faydalı olacaktır.

Yeni asansörünüz modern dizaynı ve yüksek performansının yanında konforlu ve güvenli iniş ve çıkışları sağlarken bina değerinin artmasını da sağlayacaktır.

Binanızda asansörünüz yok ise, binanızın yapısına, projesine göre mimarisine en uygun mühendislik çalışmasıyla yeni bir asansör kurulumu yapıyoruz.

FaydalarBinanıza değer katıyoruz

ASELKA Asansör her marka ve her türden asansörün montaj ve kurulumunu özel tasarım, zengin çeşit ve güncel teknolojilerle uygun ekonomik koşullarda gerçekleştirir. 

Asansörsüz binalara asansör kurulumu mümkündür. Tabii ki uzman Aselka mühendisliğimizin keşif ve tespitleri ile en uygun montaj, asansör güvenliği, sağlamlık ve konfor hizmetinizde olacaktır. Böylece hem bina hem de bina içi konutların değerini de artırıyoruz.

Binanızın merdiven yapısı, kat sayısı, kuyu yeri, giriş ve çıkışların cephesi göz önünde tutarak en uygun çözümü ve seçenekleri 3 yıl garantili olarak size sunuyoruz. 

En özel Asansörsüz Binalara Asansör montajlarımız